10 marca 2013

17. Zaległe zdjęcie

Zdjęcie z Dnia Myśli Braterskiej w Trześni. Dopiero teraz się ukazało, więc teraz je dodaję. Prawie wszyscy jak widać robiliśmy tu głupie miny -.- Ja to ta w górnym rzędzie 3 od prawej. Ta po mojej prawej to Ola. Pode mną jest Majka, Wiki jest pod Olą, a Nikola siedzi obok Emilki która siedzi na oknie. Wiem że mało widać.
~Gabi

5 komentarzy :

 1. Hej. Tu szefowa szabloniarni land-of-grafic. W związku z tym, że złożyłaś zamówienie u Forever, jestem zmuszona poprosić cię o zmianę szabloniarza, który ma wykonać twój szablon. Forever odeszła z LOGa i nie wykona twojego szablonu, dlatego proszę o ponowne złożenie zamówienia u którejś z szabloniarek. W zamówieniu koniecznie napisz, że wcześniej składałaś zamówienie u Forever, a wtedy szabloniarz mimo blokady wykona szablon. Przepraszam za utrudnienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Troche mało widać...

  P.z d :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcię , macie bardzo śmieszne miny xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Ola ja cie za to zdj zabije
  Uwiez

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przyrzeczenia harcerskiego wynika że masz szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, a w piątym przykazaniu jest "nie zabijaj" jeśli to jest piąte -.- W każdym razie składałaś przyrzeczenie i nie możesz tego zrobić. No dobrze, mogę usunąć to ostatnie zdanie :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥